Please use this identifier to cite or link to this item: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/29466
Title: ОСОБЛИВІ АСПЕКТИ АДМІНІСТРУВАННЯ МІНІМАЛЬНОГО ПОДАТКОВОГО ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Authors: Грудзевич, Юлія Ігорівна
Affiliation: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Bibliographic description (Ukraine): Сучасні тенденції розвитку обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування: матеріали міжнародної наук.-практ. конф. (27 травня 2025 р.) . Луцьк, 2025 . С. 28-29
Conference/Event: Сучасні тенденції розвитку обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування
Issue Date: May-2025
Date of entry: 26-Nov-2025
Publisher: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Country (code): UA
Place of the edition/event: Волинський національний університет імені Лесі Українки
UDC: 336.22
Keywords: мінімальне податкове зобов’язання
пільг з оподаткування
Page range: С. 28-29
Abstract: У 2022 році в Україні запроваджено мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) — інструмент податкового контролю за використанням земель сільськогосподарського призначення. Згідно з Податковим кодексом, МПЗ стосується фізичних і юридичних осіб, які володіють або користуються землями сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, незалежно від того, ведеться господарська діяльність чи ні. Податкове зобов’язання обчислюється за спеціальною формулою залежно від наявності нормативної грошової оцінки (НГО) земельної ділянки.
URI: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/29466
Copyright owner: Грудзевич Ю. І.
References (Ukraine): 1. Податковий кодекс України: чинне законодавство зі змінами та доповненнями. 2. 2.Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно» від 11.04.2023 № 3050-ІХ. 3. 3.Закон України «Про оренду землі» від 06.10.1998 № 161-XIV. 4. Закон України «Про державну підтримку сільського господарства України» від 24.06.2004 № 1877-IV.
Content type: Conference Abstract
Appears in Collections:Сучасні тенденції розвитку обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування, 2025

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Грудзевич.pdf1,29 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.