Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/29465
Назва: Облікові процедури в паблік рілейшнз (PABLIC RELATION, PR)
Автори: Фатенок-Ткачук, Алла Олександрівна
Приналежність: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Бібліографічний опис: Сучасні тенденції розвитку обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування: матеріали міжнародної наук.-практ. конф. (27 травня 2025 р.) . Луцьк, 2025 . С. 132-134
Конференція/захід: Сучасні тенденції розвитку обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування
Дата публікації: тра-2025
Дата внесення: 26-лис-2025
Видавництво: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Волинський національний університет імені Лесі Українки
УДК: 657.375.2
Теми: збутова діяльність
маркетингові витрати
Діапазон сторінок: С. 132-134.
Короткий огляд (реферат): Створення нового чи подальший розвиток вже діючого підприємства завжди пов’язаний із проведенням економічних розрахунків, які б дозволили встановити співвідношення між понесеними витратами та одержаними доходами. Адміністрування таких витрат, яке в сучасних умовах потребує значної уваги з боку науковців, є маркетингові витрати, оскільки на сьогодні дуже важко ідентифікувати вигоди і доходи, одержані підприємством, що пов’язані з їх понесенням. Існування такої ситуації не дозволяє на основі використання облікової інформації визначати ефективність маркетингової політики підприємства та виокремлювати її внесок в подальший розвиток діяльності підприємства в цілому та в їх бізнес-адміністрування. Актуальною є розробка системної методики аналізу витрат на маркетингові заходи, основним завданням якого є оцінка затрачених ресурсів та розробка напрямів підвищення ефективності як маркетингових витрат, так і маркетингової діяльності в цілому.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/29465
Власник авторського права: Фатенок-Ткачук А. О.
Перелік літератури: 1. Банасько Т. М. Проблемні питання бухгалтерського обліку маркетингових витрат. Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. 2015. Вип. 12. С. 239-242 URL: http://www.vestnik-econom.mgu.od.ua (дата звернення 20.05.2025). 2. Методичні рекомендації з формування складу витрат і порядку їх планування у торговельній діяльності: наказ Мінекономіки №145 від 22.05.2002 р. URL: https://ips.ligazakon.net/document/ME02094 (дата звернення 20.05.2025). 3. Притиченко Т. І., Руденко Ю. В. Підходи до визначення витрат на маркетинг: матеріали XXVII Міжнародної науково-практичної конференції для студентів, аспірантів та молодих вчених «Удосконалення механізмів регулювання фінансової системи» (Київ, 8–9 листопада 2013 р.). Київ: Аналітичний центр «Нова економіка». 2013. С. 54-58. URL: http:// repository.hneu.edu.ua (дата звернення 20.05.2025). 4. Про основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки : Закон України № 537- V від 09.01.2007 року. Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2007, № 12, ст.102. URL: http://zakon.rada.gov.ua (дата звернення 20.05.2025).
Тип вмісту: Conference Abstract
Розташовується у зібраннях:Сучасні тенденції розвитку обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування, 2025

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Фатенок-Ткачук.pdf2,17 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.