Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/20052
Назва: Пенітенціарна психологія
Автори: Коширець, Віктор Васильович
Приналежність: Волинський національний університет імені Лесі Українки, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології та психодіагностики.
Бібліографічний опис: Коширець В. В. Пенітенціарна психологія : силабус вибіркової навчальної дисципліни підготовки бакалавр,галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, спеціальності 053 Психологія освітньо-професійної програми Практична психологія для денної форми навчання / Волинський національний університет імені Лесі Українки, факультет психології, кафедра практичної психології та психодіагностики. Луцьк, 2021. 13 с.
Дата публікації: вер-2021
Дата внесення: 20-січ-2022
Видавництво: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Країна (код): UA
Теми: пенітенціарна психологія
мікросередовище засуджених
виправна установа
психологія особистості
юридична психологія
кримінальна психологія
Короткий огляд (реферат): Вивчення дисципліни передбачає оволодіння студентами основами пенітенціарної психології, психологічними характеристиками особистості засуджених, динамікою особистісних змін засуджених, особливостями мікросередовища засуджених, психолог-педагогічними технологіями пенітенціарної системи, психологопедагогічними засадами ресоціалізації засуджених. В основу курсу покладено соціальнопсихологічні особливості трансформації особистості у пенітенціарній сфері, що стосується як особистості засуджених, так і працівників пенітенціарної сфери. Практичний психолог повинен закріпити комунікативні та професійні компетентності соціальної взаємодії із різними соціальними категоріями, у тому числі засудженими особами, мати чітке уявлення про соціально-психологічні особливості конкретних соціальних груп та спрямованість на формування практичної готовності до взаємодії із працівниками пенітенціарної системи та засудженими.Мета і завдання навчальної дисципліни полягають у формуванні комплексного уявлення про роль даного курсу у структурі практичної діяльності психолога; сформувати наукові уявлення про психологічні основи ресоціалізації осіб, які відбувають покарання у вигляді позбавлення волі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/20052
Тип вмісту: Training program
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні матеріали (FPsy)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Penitentiarypsycho2021.pdf485,15 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.