Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/19695
Назва: Практикум з граматики німецької мови : силабус вибрікової навчальної дисципліни
Автори: Пасик, Людмила Адамівна
Приналежність: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Бібліографічний опис: Пасик Л. А. Практикум з граматики німецької мови : силабус вибрікової навчальної дисципліни підготовки бакалавра із галузі знань «03 Гуманітарні науки», спеціальності «035 Філологія», за освітньою програмою «Мова та література (німецька). Переклад». ВНУ імені Лесі Українки. Луцьк, 2020. 10 с.
Дата публікації: лис-2020
Дата внесення: 19-жов-2021
Країна (код): UA
Теми: німецька мова
граматика
Короткий огляд (реферат): Метою курсу «Практикум з граматики німецької мови» є надання студентам практичних знань щодо граматичної будови сучасної німецької мови, які необхідні для як для професійної діяльності перекладачів та для викладачів, так і для щоденного вжитку під час перебування в німецькомовних країнах для спілкування німецькою мовою; розвиток умінь самостійної роботи з навчальним посібником та іншою літературою з практичної граматики і формування граматичних навичок правильної мови в її усній та писемній формах.
Опис: Курс «Практикум з граматики німецької мови» для студентів першого (бакалаврського) рівня спеціальності 035 Філологія, освітньої програми «Мова і література (німецька). Переклад» розроблений з урахуванням Стандарту вищої освіти України: перший (бакалаврський) рівень, галузь знань 03 Гуманітарні науки, спеціальність 035 «Філологія» від 20.06.2019 р. № 869 та ґрунтується на європейських вимогах щодо рівня знань з німецької мови як іноземної і враховує положення й принципи Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти. Курс націлений на розвиток у студентів правильних граматичних навичок усного і писемного мовлення німецькою мовою, підготовку студентів до майбутньої професійної діяльності за фахом і базується на розумінні мови як суспільного феномена, який відображається у свідомості мовця як система елементів, які завдяки застосуванню функціонально-семантичних, словотворчих, лексико-граматичних і семантико-синтаксичних моделей уможливлюють мовлення і спілкування між комунікантами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/19695
Тип вмісту: Training program
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні матеріали (FIF)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
sylabus_PNM2020.pdf278,31 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.