Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/19466
Назва: Історія науки і техніки
Автори: Дейнека, Людмила Панасівна
Рудянин, Іван Петрович
Бібліографічний опис: Історія науки і техніки [Електронний ресурс] : наук.-допом. бібліогр. покажч. / Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Ф-т історії, політології та нац. безпеки, Каф. історії України та археології, Бібліотека ; укладач Л. Дейнека ; упоряд. І. Рудянин. – Електрон. текст. дані. – Луцьк, 2021. – 131 назва.
Дата публікації: 2021
Дата внесення: 19-тра-2021
Видавництво: Волинський національний університет імені Лесі Українки, кафедра історії України та археології, Бібліотека
Країна (код): UA
УДК: 93/94(01)
Теми: бібліографічні видання
технічний прогрес
розвиток науки і техніки в paнньомy середньовіччі (V–Х ст.)
наука і техніка Відродження (ХV – першої половини ХVІ ст.)
епоха Ньютона
Короткий огляд (реферат): Здійснено підбір бібліографічної інформації до вибіркової навчальної дисципліни «Історія науки і техніки» (Волинський національний університет імені Лесі Українки, Факультет історії, політології та національної безпеки, Кафедра історії України та археології). Бібліографічні матеріали висвітлюють основні етапи, процеси і події історії науки і техніки від найдавніших часів до сьогодення у контексті основних тенденцій світового розвитку. Розміщення джерел (131 бібзапис) у межах розділів – за алфавітом прізвищ авторів або за назвою документа. Позиції пронумеровані. Джерела добору бібліографічної інформації – фонди бібліотеки ВНУ ім. Лесі Українки та електронні ресурси. Бібліографічний опис видань оформлено згідно з чинними стандартами. Класифікаційні індекси ББК та частково УДК, наявні при описах, полегшать пошук літератури.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/19466
Тип вмісту: Book
Розташовується у зібраннях:Бібліографічні ресурси

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
history_science.pdf531,03 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.