Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/28292
Назва: Лобізм як система реалізації групових інтересів у представницькій владі України
Автори: Кулюк, Анастасія Вікторівна
Приналежність: Кафедра політології та публічного управління
052 Політологія
Бібліографічний опис: Кулюк А. В. Лобізм як система реалізації групових інтересів у представницькій владі України : робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 052 Політологія / наук. кер. О. М. Кузьмук ; Волинський національний університет імені Лесі Українки. Луцьк, 2025. 75 с.
Дата публікації: 2025
Дата внесення: 17-лип-2025
Видавництво: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Науковий керівник: Кузьмук, Ольга Миколаївна
Теми: лобізм
лобіювання
групи інтересів
представницька влада
інституалізація
демократія
громадянське суспільство
законодавче регулювання
Короткий огляд (реферат): У Вступі обґрунтовано актуальність дослідження лобізму, сформульовано її мету і завдання, об’єкт і предмет дослідження, методологічну базу та наукову новизну отриманих результатів, а також наведено дані про структуру роботи. У Розділі 1 «Теоретико-методологічні засади дослідження» визначено ступінь наукової розробленості проблеми, обґрунтовано понятійно- категоріальний апарат дослідження та основні методи дослідження. У Розділі 2 «Лобізм як система реалізації групових інтересів» розкрито сутність і структуру лобізму, охарактеризовано його функції та організаційно- правові форми, проаналізовано зарубіжний досвід інституціоналізації лобістської діяльності та правову неурегульованість лобізму в Україні. Розділ 3 «Механізми інституціоналізації лобізму у діяльності органів представницької влади України» присвячено аналізу проблем і перспектив інституціоналізації лобізму в діяльності центральних органів влади та специфіці цього процесу на рівні місцевого самоврядування. У Висновках узагальнено результати дослідження, визначено особливості лобізму в українських умовах та перспективи розвитку цього інституту в процесі демократизації політичної системи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/28292
Тип вмісту: Bachelor Thesis
Розташовується у зібраннях:FH_KR (2025)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Kuliuk_2025.pdf870,76 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.