Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/26960
Назва: Особливості формування медіаграмотності учнів молодшого шкільного віку
Автори: Оранський, Вадим Сергійович
Приналежність: Кафедра загальної математики та методики навчання інформатики
014 Середня освіта (Інформатика)
Бібліографічний опис: Оранський В. С. Особливості формування медіаграмотності учнів молодшого шкільного віку : робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 014 Середня освіта (Інформатика) / наук. кер. О. М. Собчук ; Волинський національний університет імені Лесі Українки. Луцьк, 2024. 85 с.
Дата публікації: 2024
Дата внесення: 6-січ-2025
Видавництво: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Країна (код): UA
Науковий керівник: Собчук, Оксана Миколаївна
Теми: медіаграмотність
кібербезпека
інформаційна безпека
освітній процес
критичне мислення
моделі навчання
цифрові технології
медіакомпетентність
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційна робота присвячена дослідженню концепцій, методів навчання та практичних інструментів для формування медіаграмотності та інформаційної безпеки у дітей шкільного віку. У першому розділі розглянуто основи інформаційної безпеки, поняття кібербезпеки та кібератак, загрози, що виникають у цифровому середовищі, а також методи захисту інформації. Проаналізовано роль медіаграмотності у формуванні критичного мислення та запропоновано принципи й підходи до викладання цих тем у середній освіті. Другий розділ зосереджений на створенні моделі технології формування медіаграмотності у дітей молодшого шкільного віку. Визначено основні компоненти цієї моделі, проведено діагностику рівня сформованості медіаграмотності у дітей 6–7 років та окреслено шляхи формування медіакомпетентності вчителів початкових класів. Деталізовано організаційнопедагогічну модель підготовки майбутніх вчителів до інтеграції медіаграмотності в навчальний процес. У роботі також оцінено ефективність запропонованої методики формування медіаграмотності та її вплив на освітній процес. Результати дослідження можуть бути використані для впровадження інтерактивних та інноваційних підходів до навчання в освітніх закладах.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/26960
Тип вмісту: Master Thesis
Розташовується у зібраннях:FITM_KR (2024)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
oranskii_2024.pdf1,83 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.