Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/25114
Назва: Переваги застосування контактної термомамографії у ранній діагностиці раку молочної залози
Автори: Романюк, Альона Павлівна
Приналежність: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Бібліографічний опис: Романюк А. Переваги застосування контактної термомамографії у ранній діагностиці раку молочної залози. Актуальні питання морфології : матеріали Всеукраїнської наукової конференції з міжнародною участю, присвяченої 100-річчю від дня народження професора Лева Михайло Личковського (17 травня 2024 року, м. Львів). Львів, 2024. С. 85–87.
Конференція/захід: Актуальні питання морфології
Дата публікації: 17-тра-2024
Дата внесення: 11-лис-2024
Країна (код): UA
Теми: рання діагностика
переваги застосування термографії
контактна термографія
грудна залоза
Діапазон сторінок: 85–87
Короткий огляд (реферат): Актуальність дослідження полягає в тому, що рання діагностика раку молочної залози є вирішально важливою для успішного лікування та збереження життя пацієнтів. Контактна термомамографія може стати ефективним методом виявлення патологічних змін у молочній залозі, оскільки вона базується на виявленні теплових аномалій, що можуть вказувати на присутність пухлин або інших патологічних процесів. Цей метод не інвазивний, не вимагає використання шкідливого для здоров'я випромінювання, і може бути особливо корисним для жінок з високим ризиком розвитку раку молочної залози. Враховуючи зростаючу інцидентність раку молочної залози та постійні зусилля покращити методи його діагностики, дослідження переваг контактної термомамографії є надзвичайно актуальним і важливим для медичної спільноти.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/25114
Тип вмісту: Conference Abstract
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи (FM)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
konf-akt-pytan-morf_24_85-87.pdf311,04 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.