Please use this identifier to cite or link to this item: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/16630
Title: Національний оператор поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» як важливий інфраструктурний елемент туристичної галузі Волинської області
Authors: Качаровський, Роман Євгенович
Єрко, Ірина Володимирівна
Чир, Надія Вікторівна
Bibliographic description (Ukraine): Качаровський Р. Є., Єрко І. В., Чир Н. В. Національний оператор поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» як важливий інфраструктурний елемент туристичної галузі Волинської області // Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи. Том VII: Ідентичність і свобода в освіті та науці / [Ред.: Ян Ґжесяк, Іван Зимомря, Василь Ільницький]. - Конін ; Ужгород ; Бєльско-Бяла ; Київ : Посвіт, 2019. - С. 187-191.
Issue Date: 2019
Date of entry: 23-Dec-2019
Publisher: Державна вища професійна школа в Коніні
Ужгородський національний університет
Технічно-гуманістична академія в м. Бєльско-Бяла
Національний транспортний університет
Keywords: поштові відправлення
поштова марка
поштова листівка
поштовий зв'язок
ПАТ "Укрпошта"
поштові відділення
пошта
Abstract: В умовах жорсткої конкуренції на ринку туристичних послуг слід використовувати якомога більшу кількість конкурентних переваг та можливостей, в тому числі й у рекламно-інформаційній політиці для популяризації туристичної галузі дестинації. У даному аспекті поштовий зв’язок може стати яскравим поєднанням технологій минулого та майбутнього. Розглядаючи різні підсистеми туристичної інфраструктури більшість авторів зосереджували свою увагу лише на загальних аспектах використання зв’язку з точки зору дохідності та окремих видів послуг. При цьому більшість з них мало звертали уваги на поштовий зв’язок, як повноцінний елемент інфраструктури туризму, упускаючи дослідження його структури та мережі, навантаження, спектр послуг, що надаються та можуть стати в нагоді туристам.
URI: http://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/16630
Content type: Thesis
Appears in Collections:Наукові роботи (FGEO)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Збiрник_27.11.2019-СТОР.pdf630,66 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.