Please use this identifier to cite or link to this item: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/16084
Title: Об’єкти туристичної інфраструктури поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» в прикордонних об’єднаних територіальних громадах Волинської області
Authors: Качаровський, Роман Євгенович
Єрко, Ірина Володимирівна
Чир, Надія Вікторівна
Kacharovskyi, Roman Ye.
Yerko, Iryna V.
Chyr, Nadiia V.
Bibliographic description (Ukraine): Качаровський Р., Єрко І., Чир Н. Об’єкти туристичної інфраструктури поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» в прикордонних об’єднаних територіальних громадах Волинської області // Фундаментальні та прикладні дослідження: сучасні науково-практичні рішення і підходи. Міждисциплінарні перспективи / [редактори-упорядники А. Душний, М. Махмудов, М. Стреначікова, В. Ільницький, І. Зимомря]. – Банська Бистриця ; Баку ; Ужгород ; Херсон ; Кривий Ріг : Посвіт, 2019. – С. 247-250.
Issue Date: Jun-2019
Date of entry: 3-Jul-2019
Keywords: поштові відправлення
пошта
Волинська область
прикордонні території
прикордонне співробітництво
Укрпошта
Abstract: Важливою є роль зв’язку, як сегменту інфраструктури туризму, у забезпеченні поточних потреб туристів, особливо на прикордонній території регіону. Саме він забезпечує отримання та передачу необхідно інформації. До його складу входять багато системних елементів, серед них і поштовий зв’язок, що в умовах прикордоння (де часто відсутній нормальний Інтернет) стає невід’ємною складовою забезпечення зв’язку туристів із зовнішнім світом. Волинський регіон географічно межує з Польщею на заході та Білоруссю.
URI: http://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/16084
Content type: Thesis
Appears in Collections:Наукові роботи (FGEO)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Ужгород 3.pdf2,92 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.