Please use this identifier to cite or link to this item: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/5117
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorПіддубний, Олексій Михайлович-
dc.contributor.authorГорбайчук, Володимир Йосипович-
dc.contributor.authorPiddubnyi, Oleksii M.-
dc.contributor.authorHorbaichuk, Volodymyr Yo.-
dc.date.accessioned2015-05-05T13:04:07Z-
dc.date.available2015-05-05T13:04:07Z-
dc.date.issued1995-
dc.identifier.citationГорбайчук В.Й. Про мажоранти в теоремі Харді-Літтлвуда для похідних вищих порядків / В.Й. Горбайчук, О.М. Піддубний // Український математичний журнал. - Київ, 1995. - Т.47. №11. - С.1574-1576uk_UK
dc.identifier.urihttp://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/5117-
dc.description.abstractОдержано умови на мажоранту, за яких класична теорема Харді-Літтлвуда для класу аналітичних у крузі функцій справедлива в термінах похідних довільного фіксованого порядку.uk_UK
dc.publisherІнститут математики Національної академії наук Україниuk_UK
dc.subjectмажорантаuk_UK
dc.subjectаналітична функціяuk_UK
dc.subjectкомплексна площинаuk_UK
dc.titleПро мажоранти в теоремі Харді-Літтлвуда для похідних вищих порядківuk_UK
dc.typeArticleuk_UK
Appears in Collections:Наукові роботи (FITM)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
УМЖ_1995.pdf1,07 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.