Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/29539
Назва: Ставлення населення України до виборів в умовах війни (за результатами соціологічних досліджень)
Автори: Любчук, Валентина Василівна
Бібліографічний опис: Любчук В. В. Ставлення населення України до виборів в умовах війни (за результатами соціологічних досліджень). Всеукраїнські політологічні читання імені професора Богдана Яроша : зб. наук. та навч.-метод. пр. / за заг. ред. В. І. Бортнікова, Я. Б. Яроша. Луцьк : Вежа-Друк, 2025. Вип. 14. С. 47-50.
Конференція/захід: Всеукраїнські політологічні читання імені професора Богдана Яроша
Випуск/№ : 14
Дата публікації: кві-2025
Дата внесення: 27-лис-2025
Видавництво: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Вежа-Друк
Теми: вибори
виборчий процес
соціологічне дослідження
участь громадян у виборах
Діапазон сторінок: 47-50
Короткий огляд (реферат): Публікація присвячена аналізу результатів соціологічних досліджень українських соціологічних служб щоло участь громадян у потенційних президентських та парламентських виборах під час війни. Як показали результати соціологічних досліджень, громадяни позитивно ставляться до виборів, але лише у післявоєнний час. Під час війни вибори є неможливими з різних аспектів: від технічного до морального.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/29539
Перелік літератури: 1. Виборчий кодекс України. Редакція від 31.12.2023. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/396-20#Text (дата звернення: 12.04.2025).
2. Загальні настрої українців під час війни (листопад-грудень 2024 року. Рейтинг. URL: https://ratinggroup.ua/research/ukraine/gen_opinion1220- 24.html (дата звернення: 12.04.2025)
3. Динаміка довіри Президенту В. Зеленському в 2019–2025 роках та ставлення до проведення виборів. USP. URL: https://usp-ltd.org/dynamikadoviry-prezydentu-v-zelenskomu-v-2019-2025-rokakh-ta-stavlennia-do-provedennia-vyboriv/ (дата звернення: 12.04.2025).
Тип вмісту: Conference Abstract
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи (FH)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
tezy2025.pdf782,72 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.