Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/24306
Назва: Роль фармацевта у запобіганні поширення COVID-19
Автори: Воробей, Ірина Анатоліївна
Приналежність: Кафедра фармації та фармакології
226 Фармація, промислова фармація
Бібліографічний опис: Воробей І. А. Роль фармацевта у запобіганні поширення COVID-19 : робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 226 Фармація, промислова фармація / наук. кер. К. І. Сметаніна ; Волинський національний університет імені Лесі Українки. Луцьк, 2024. 65 с.
Дата публікації: 2024
Дата внесення: 20-чер-2024
Видавництво: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Країна (код): UA
Науковий керівник: Сметаніна, Катерина Іванівна
Теми: лікарський засіб
COVID-19
фармацевтична опіка
фармацевтична профілактика
Короткий огляд (реферат): Проблематика поширеності, захворюваності, попередження, існування небезпеки зараження інфекційною патологією, тактика ведення хворих, уражених COVID-19, аспекти біоетики, фармакотерапії, фармацевтичної та лікарської допомоги є і лишаються основними проблемами сьогодення.Значне місце у запобіганні поширення цієї хвороби відводиться фармацевтам, як проміжній ланці між пацієнтом та лікарем, з позицій фармацевтичної опіки. Основна увага приділяється реагуванню на спалах інфекції чи появу нових мутуючих форм вірусу. А отже в основі професійної уваги повинні бути: сприяння боротьбі з пандемією; надання рекомендацій щодо ведення хронічних захворювань з метою поліпшення прихильності пацієнтів до медикаментозного лікування і підтримки їх самоконтролю ефективності та безпеки поточної терапії; надання психологічної підтримки з акцентуванням уваги на на емоційний і психологічний стан пацієнтів; надання фактичної і достовірної інформації про захворювання та пов’язані з ними симптоми, тощо. При цьому однією з найбільш вагомих ролей фармацевта, як і раніше, залишається відпуск лікарських засобів, але в нових реаліях і тенденціях часу. Розуміння місця, ролі і значення фармацевтичного працівника у проведенні фармацевтичної допомоги COVID-19 складає основу даного наукового дослідження. Кваліфікаційна робота викладена на 65 сторінках і складається зі вступу, огляду літератури, 2-х розділів досліджень, висновків, списку літературних джерел та додатків. Робота ілюстрована 2 таблицями і 15 рисунками. Список літератури містить 66 джерел.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/24306
Тип вмісту: Master Thesis
Розташовується у зібраннях:FM_KR (2024)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
vorobey_2024.pdf1,45 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.