Please use this identifier to cite or link to this item: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/18073
Title: Регіональна гідрохімія України» (2019) – сучасний підручник з вивчення хімічного складу поверхневих, підземних і морських вод на території країни
Authors: Забокрицька, Мирослава Романівна
Bibliographic description (Ukraine): Забокрицька М. Р. Регіональна гідрохімія України» (2019) – сучасний підручник з вивчення хімічного складу поверхневих, підземних і морських вод на території країни // Гідрологія, гідрохімія і гідроекологія. 2019. № 4 (55). С. 164-173. Рец. на кн. : Хільчевський В. К., Осадчий В. І., Курило С. М. Регіональна гідрохімія України. К. : ВПЦ «Київський університет», 2019. 343 с.
Issue Date: Oct-2019
Date of entry: 14-Jul-2020
Publisher: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Keywords: регіональна гідрохімія України
підручник
хімічний склад вод
атмосферні опади
річки
озера
водосховища
ставки
підземні води
морські води
Abstract: В статті розглянуто і проаналізовано підручник «Регіональна гідрохімія України» (автори В. К. Хільчевський, В. І. Осадчий, С. М. Курило), який видано у 2019 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Підручник комплексно узагальнює та висвітлює матеріали з гідрохімії атмосферних опадів, річок, озер, водосховищ і ставків, підземних і морських вод на території України. Авторами використано новітні результати досліджень хімічного складу води різних водних об’єктів на території країни, застосовано гідрохімічну характеристику за районами річкових басейнів згідно сучасного гідрографічного районування України (2016 р.), яке враховує вимоги Водної рамкової директиви Європейського Союзу (WFD 2000/60/EC). Підручник призначено для студентів спеціальності «Науки про Землю», які навчаються за освітніми програмами гідрологічного, гідроекологічного та гідрогеологічного профілю. Може бути корисним для студентів спеціальності «Географія», які навчаються за освітніми програмами фізико-географічного та геоекологічного спрямування.
URI: http://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/18073
Content type: Article
Appears in Collections:Наукові роботи (FGEO)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Забокрицька_2019_4(55).pdf600,59 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.