Please use this identifier to cite or link to this item: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/14525
Title: Друга іноземна мова (німецька) : метод. реком. до теми «Die Stadt. Orientierung in der Stadt»
Authors: Пасик, Людмила Адамівна
Близнюк, Людмила Миколаївна
Bibliographic description (Ukraine): Близнюк Л. М. Друга іноземна мова (німецька) : метод. реком. до теми «Die Stadt. Orientierung in der Stadt» / авт.-упоряд. : Л. М. Близнюк, Л. А. Пасик. – Луцьк : Вежа-Друк, 2017. – 80 с.
Issue Date: 2017
Date of entry: 31-Jul-2018
Publisher: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Keywords: місто
орієнтування
визначні місця
підрядне речення часу
плюсквамперфект
lassen
Abstract: Методичні рекомендації створено згідно з діючою навчальною програмою курсу «Друга іноземна мова (німецька)» для студентів ІІІ курсу факультету іноземної філології. Рекомендації вміщують граматичний, лексичний і текстовий матеріал та вправи до теми «Місто. Орієнтування в місті». Головна мета навчально-методичних рекомендацій – сприяти формуванню у студентів основних іншомовних комунікативних компетенцій: граматичної, лексичної, компетенції у читанні, говорінні, аудіюванні і письмі. Рекомендовано студентам вищих навчальних закладів, які вивчають німецьку мову.
Description: Методичні рекомендації призначені для студентів денної та заочної форми навчання, які вивчають німецьку мову як другу іноземну, та містять матеріали до однієї із тем навчальної програми з другої іноземної мови. Основна мета навчально-методичних рекомендацій – сприяти формуванню у студентів основних іншомовних комунікативних компетенцій: лексичної компетенції, граматичної компетенції, компетенції у читанні, говорінні, аудіюванні і письмі. Методичні рекомендації складаються з трьох частин. Перша частина містить пояснення граматичного матеріалу по темах «Das Plusquamperfekt», «Der Temporalsatz» та «Das Verb lassen», а також комплекс вправ для формування німецькомовної граматичної компетенції студентів. Друга частина містить лексичний матеріал до теми «Місто. Орієнтування в місті», а також лексико-граматичні вправи для його практичного застосування. Третя частина містить текстовий матеріал та комунікативні завдання до теми, які сприяють формуванню комунікативної компетенції студентів. Запропоновані завдання можуть бути використані повністю чи вибірково, самостійно чи під керівництвом викладача. Рекомендації доповнює диск із записами аудіо-текстів. Бажаємо успіху всім тим, хто любить німецьку мову і хоче її вивчати!
URI: http://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/14525
Content type: Methodical recommendations
Appears in Collections:Навчально-методичні матеріали (FIF)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Track 2 Wegbeschreibung.mp3аудіо 21,52 MBMPEGView/Open
Track 1 Wegbeschreibung.mp3аудіо 11,25 MBMPEG AudioView/Open
DIE STADT. ORIENTIERUNG IN DER STADT Blysnjuk L. Pasyk L..pdfосновний текст1,52 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.