Please use this identifier to cite or link to this item: https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/13512
Title: Оцінка сучасного стану та перспектив розвитку туристської інфраструктури Ківерцівського району Волинської області
Authors: Зузук, Федір Васильович
Качаровський, Роман Євгенович
Антипюк, Олена Володимирівна
Zuzuk, Fedir V.
Kacharovskyi, Roman Ye.
Antypiuk, Olena V.
Bibliographic description (Ukraine): Зузук Ф. В. Оцінка сучасного стану та перспектив розвитку туристської інфраструктури Ківерцівського району Волинської області / Ф. В. Зузук, Р. Є. Качаровський, О. В. Антипюк // Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ківерцівщина та Олика в історії України та Волині. Випуск 62 : науковий збірник : матеріали краєзнавчих читань, 22 вересня 2017 року, м. Ківерці – смт. Олика / Упоряд. Г. Бондаренко, С. Войчик, А. Силюк. – Луцьк, 2017. – С. 463-466.
Issue Date: 2017
Date of entry: 3-Jan-2018
Publisher: Волинський краєзнавчий музей
Keywords: туризм
туристська інфраструктура
Ківерцівський район
Волинська область
Abstract: Сучасна система індустрії туризму дозволяє забезпечити багатовекторний розвиток підприємств і організацій сфери оздоровлення та відпочинку, культури, транспорту, природоохоронної діяльності тощо. Поступово галузь стає містком до соціально-економічного розвитку країни загалом і регіонів зокрема. Волинь – туристська „мекка” України, адже край багатий пам’ятками археолого-архітектурної та культурної спадщини та природно-ресурсними можливостями, тому завданням фахівців у галузі туризму і рекреації є забезпечення сприятливих умов для пересування та перебування потенційних іноземних та внутрішніх туристів на волинській землі.
URI: http://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/13512
Content type: Article
Appears in Collections:Наукові роботи (FGEO)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Зузук, Качаровський, Антипюк.pdf533,96 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.